Skip to main content

آشپزخانه ی رنگی با استفاده از کابینت های رنگی

آشپزخانه ی رنگی با استفاده از کابینت های رنگی

در فضای آشپزخانه از خلاقیت و صمیمیت بهره بگیریم. با استفاده از چند روش در دکوراسیون و چیدمان، ترکیب رنگی وطراحی آشپزخانه فضایی شیک و مدرن داشته باشید.

ما عاشق آشپزخانه منزلمان هستیم. زمان زیادی را مشغول درست کردن غذا و ساختن خاطرات با افرادی که دوستشان داریم در آشپزخانه می گذرانیم. پس کاملا معقولانه است که درست مثل غذاهایی که در آنجا میپزیم، فضای آشپزخانه هم بازتابی از خلاقیت و صمیمیت باشد.

خیلی ها معتقد هستند که بازسازی آشپزخانه ممکن است کاری سخت (و گران) باشد. اگر کابینت های آشپزخانه شما ظاهر مناسبی دارند، رنگ کردن آنها یک راه ارزان و مناسب برای ایجاد تغییری بزرگ در آشپزخانه است. در این مطلب چند ایده برای رنگ کردن کابینت ها در اختیار شما قرار می دهیم.

طراحی آشپزخانه با کابینت رنگی

 

برای رنگ کردن کابینت ها بینهایت گزینه در اختیار دارید و به بیان دیگر میتوان گفت که انتخاب برای شما نامحدود است. با انتخاب رنگ سفید می توانید روشنایی بیشتری را به فضای آشپزخانه بدهید، یا با انتخاب رنگی مانند لاجوردی ظاهر آشپزخانه را معرکه کنید. همچنین می توانید با استفاده از چندین رنگ ظاهر آشپزخانه تان را مدرن و شیک کنید.

 

آشپزخانه به مدل راهرویی به رنگ سفید

رنگ های خنثی

سفید، بژ و رنگ هایی با تنالیته روشن انتخابی عالی برای آشپزخانه هستند و ترکیب آنها با هر نوع کاغذ دیواری یا رنگ دیوار مناسب است. به همین دلیل رنگ های خنثی جز اولین انتخاب کسانی است که می خواهند ظاهر آشپزخانه را با رنگ کردن کابینت ها تغییر دهند.

 

طراحی آشپزخانه با استفاده از دو رنگ

استفاده از دو رنگ

برای اینکار می توانید رنگ کابینت های دیواری را یک رنگ کاملا متفاوت از کابینت های پایینی انتخاب کنید. در حالی که میلیون ها رنگ برای این نوع ترکیب وجود دارد، پر طرفدارترین ترکیب ها رنگ سفید برای کابینت های بالا و مشکی برای کابینت های پایینی است، و یا استفاده از رنگ های جیغ برای کابینت های پایینی و رنگ خنثی برای کابینت های بالایی. همیچنین می توانید از رنگ های متضاد برای کابینت های دیواری و جزیره استفاده کنید.

 

رنگ جیغ برای کابینت ها انتخابی جسورانه در طراحی آشپزخانه

انتخاب های جسورانه

با انتخاب یک رنگ روشن، مانند سبز زمردی، لاجوردی یا زرد طلایی محیط آشپزخانه را مملو از انرژی کنید. این را هم در نظر داشته باشید که انتخاب رنگتان با رنگ دیوار و ترکیبات آشپزخانه و همچنین دیگر اتاق های منزل تان هماهنگی داشته باشد. در صورت انتخاب این نوع رنگ ها سعی کنید رنگ دیوار را خنثی یا روشن انتخاب کنید تا از شلوغی بیش از حد یا تاریک شدن فضا جلوگیری شود.

 

طراحی آشپزخانه با رنگ پاستلی برای کابینت ها

رنگ های پاستلی

استفاده از رنگ های پاستلی در آشپزخانه روشی برای در معرض دید قرار دادن یک رنگ است بدون اینکه زیبایی فضای اتاق بیش از حد سنگین و یا تیره شود. انتخاب های ویژه و پر طرفدار برای رنگ پاستلی تناژ رنگ های آبی و سبز کمرنگ است.

 

طراحی آشپزخانه با استفاده از قفسه به جای کابینت

قفسه به جای کابینت

یک راه مناسب برای به نمایش گذاشتن ظاهر چند رنگی در آشپزخانه استفاده از قفسه به جای کابینت های بالایی است. این انتخاب دست شما را برای تغییر رنگ آشپزخانه در آینده هم باز می گذارد، برای اینکار به راحتی می توانید به جای رنگ کردن کابینت ها، رنگ دیوار پشت قفسه ها را تغییر دهید. همچنین یک روش خوب برای به نمایش گذاشتن ظرف های مورد علاقه شماست.

 

آشپزخانه با طراحی رنگ پاستلی

طراحی آشپزخانه ای زیبا با رنگ آبی برای کابینت

ارسال دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد سایت شوید