Skip to main content

ایده های فوق العاده برای دیوار بین کابینتی

ایده های فوق العاده برای دیوار بین کابینتی

کابینت آشپزخانه، زیبایی بیشتر و خیره کننده دکوراسیون آشپزخانه با استفاده از طراحی دیوار بین کابینتی. با تغییری کوچک ظاهر آشپزخانه را به طور کلی عوض کنید.

آشپزخانه هایی بدون دیوار بین کابینتی هم از نظر طراحی فضایی کامل به حساب می آیند، همچنین شما می توانید با انتخاب رنگ قابل شستشو برای دیوار پشت اجاق گاز یا سینک ظرفشویی در طراحی آشپزخانه تان تنوع و خلاقیت به خرج داده باشید. اما در عین حال، می توانید از فرصت دیگری برای خیره کننده تر کردن آشپزخانه تان استفاده کنید.

 

دکوراسیون آشپزخانه باطراحی دیوار بین کابینتی

 

در حالی که پیشخوان، کف و کابینت ها در آشپزخانه جز گزینه هایی هستند که اکثریت از نمونه ها و طرح های ساده آنها برای طراحی در نظر می گیرند، دیوار بین کابینت فرصتی است برای به نمایش گذاشتن سلیقه شخصی در فضای منزل. از آنجایی که این دیوار نقطه اتصال پیشخوان و کابینت هاست می توان گفت که مهره هماهنگ کننده تمام طراحی آشپزخانه نیز هست، چه انتخاب شما کاشی و سرامیک باشد و یا یک دیوار رنگی.

 

طراحی دیوار بین کابینتی آجری

 

خواه نا خواه دیوار بین کابینت به دلیل آشپزی یا شستشو کثیف می شود، پس چه بهتر متریالی انتخاب کنید که شستشوی آسان تری داشته باشد.

 

دیوار بین کابینتی شیشه ای

 

اگر قصد تغییر دکوراسیون کل آشپزخانه را دارید و یا فقط در صدد یک تغییر کوچک در ظاهر آشپزخانه تان هستید، ما در اینجا ایده هایی را جمع آوری کرده ایم که می تواند در این مهم کاربرد داشته باشند.

 

ایده های پیشنهادی ما:

 

• کاشی های سرامیکی

 

• ورقه های فلزی ضد زنگ

 

• طرح موزاییکی و ایجاد نقطه کانونی

 

• سنگ

 

• آجر

 

• شیشه های رنگی

 

• متریال های غیر معمول

 

طراحی دیوار بین کابینتی آشپزخانه سرامیکی

 

کاشی های سرامیکی

 

کاشی های سرامیکی با دارا بودن بینهایت شکل، اندازه و رنگ یکی از تطبیق پذیرترین انتخاب ها برای دیوار بین کابینت است. همچنین انتخابی است که از نظر ظاهر و مد تاریخ انقضا ندارد. کاشی های سرامیکی را می توان با روش های مختلف به صورتی منظم بر روی دیوار نصب کرد، به صورت ستونی، به روش معمول و پله پله پشت هم چیدن یا کمی متمایل و با زاویه در کنار هم قرار دادن. این نوع کاشی ها دارای ساده ترین نوع شستشو و نگهداری هستند. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که حتما از دوغاب در پایان کار نصب استفاده کنید تا از به وجود آمدن لکه و نفوذ آب در پشت کاشی ها جلوگیری شود.

 

دکوراسیون آشپزخانه با دیوار بین کابینتی فلزی

 

ورقه های فلزی ضد زنگ

 

دلیلی که باعث می شود بیشتر مردم از وسایل فلزی در آشپزخانه شان استفاده کنند، ظاهر مدرن و شیکی است که این نوع طراحی به چشم بیننده القا می کند. استفاده از ورقه های فلزی در دیوار بین کابینتی نیز دلیل مشابهی به وسایل فلزی آشزخانه دارد، این نوع طراحی چهره ای صیقلی، صاف و یکپارچه در آشپزخانه به وجود می آورد. ورقه های فلزی در طراحی ماندگار هستند و شستشوی آنها بسیار ساده است.

 

نقطه کانونی در دیوار بین کابینتی

 

ایجاد نقطه کانونی

 

یکی از بهترین مکان ها برای ایجاد نقطه کانونی، دیوار پشت اجاق گاز است. با تغییر دادن الگوی کاشی ها یا تنوع رنگ در کاشی ها می توانید دیوار بین کابینتی را کانون توجه بیننده قرار دهید. اگر نگران هزینه های طراحی آشپزخانه تان هستید، می توانید برای دیوار پشت اجاق ولخرجی کنید و برای قسمت های دیگر از کاشی هایی با قیمت پایین تر استفاده کنید.

 

سنگ به عنوان دیوار بین کابینتی دکوراسیون آشپزخانه

 

سنگ

 

دیوارهای بین کابینتی که از جنس سنگ طبیعی هستند بافت متفاوت و مجزایی به نسبت کاشی ها دارند. اما سنگ ها دارای منفذ های زیادی هستند که کار را برای شستشو دشوار می کنند. یک راه حل برای عبور از این مشکل استفاده از همان سنگ گرانیت یا مرمر پیشخوان برای پوشش دیوار بین کابینتی است.

 

دکوراسیون بین کابینتی آشپزخانه آجری

 

آجر

 

چه از خود آجر استفاده شود و یا دیوار را با طرح آجر نقاشی کنید استفاده از آجر یکی از راه های ایجاد گرما و صمیمیت در آشپزخانه است. شستشوی آجر هم به مانند سنگ نسبتا دشوار است اما اگر آجرها را به خوبی بروی دیوار قرار دهید و برنامه ی زمانی مشخصی برای شستشوی آنها در نظر بگیرید احتیاجی به نگرانی برای این موضوع نیست.

 

شیشه های رنگی به عنوان دیوار بین کابینتی

 

شیشه های رنگی

 

شیشه های رنگی مورد استفاده در دیوار های بین کابینتی به چند دلیل به سرعت در حال محبوب شدن هستند: قیمت پایین، نگهداری آسان، مدرن بودن و پروسه آسان نصب آنها به روی دیوار. شیشه های رنگی دارای سطحی صاف ، صیقلی و بدون درز هستند که همچنین بدلیل بازتاب نور در فضای اتاق به روشنایی آشپزخانه نیز کمک می کنند.

 

دیوار بین کابینتی با متریال غیر معمول

 

متریال های غیر معمول

 

از ورقه های مس گرفته تا شاخه های بامبو و تخته سیاه، شما هیچ محدودیتی در انتخاب متریال غیر معمول دیوار بین کابینتی آشپزخانه ندارید. تا می توانید سلیقه و خلاقیت به خرج دهید.

 

متریال غیر معمول در دیوار بین کابینتی

 

در هنگام انتخاب دیوار بین کابینتی آشپزخانه تان بهترین کار پرسیدن این سوال است که شما چه انتظاری از فضای آشپزخانه دارید؟

 

آیا علاقمند به آشپزی هستید؟ بین کابینتی انتخاب کنید که لکه نشود و برای شستشو ساعت ها زمان نبرد. از نظر بودجه محدود هستید؟ می توانید از کاشی های شکسته با سلیقه خودتان استفاده کنید. نگران ترکیب رنگی هستید؟ یک رنگ جیغ برای دیوارتان انتخاب کنید.

 

دکوراسیون آشپزخانه مدرن با پنجره ای بزرگ

ارسال دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد سایت شوید