Skip to main content

ده روش برای استفاده از رنگ در سرویس بهداشتی

ده روش برای استفاده از رنگ در سرویس بهداشتی

در اینجا 10 روش ساده برای اضافه کردن رنگ به طراحی سرویس بهداشتی تان معرفی می شود.

سرویس بهداشتی با ترکیب رنگ نارنجی و طوسی

رنگ های خنثی انتخاب معمولی برای سرویس بهداشتی است، اما به این معنی نیست که اضافه کردن رنگ کاملا ممنوع است. به نظر می آید در فضای کوچکی مانند سرویس بهداشتی، استفاده از رنگ ریسک بالایی داشته باشد - اما کاملا برعکس در چنین جای کوچکی خیلی راحت می شود بدون زیاده روی جسورانه برخورد کرد.

در اینجا 10 روش ساده برای اضافه کردن رنگ به طراحی سرویس بهداشتی تان معرفی می شود.

سرویس بهداشتی رنگی با ترکیب سورمه ای و سفید

اولین کار، نقاشی دیوار ها

در حقیقت، نقاشی کردن ساده ترین و به صرفه ترین راه برای اضافه کردن مقدار زیادی رنگ به یک فضاست. ما پیشنهاد میکنیم که در ابتدا رنگی را که می خواهید انتخاب کنید و سپس طرح رنگی فضا را مناسب با آن بچینید.

 

سرویس بهداشتی رنگی با استفاده از دیوار به عنوان نقطه کانونی

انتخاب تاثیر گذارترین دیوار

اگر رنگ کردن تمامی دیوارها بیش از اندازه به نظر می رسد، فقط یک دیوار را انتخاب کنید. نکته اینجاست که دیوار درست برای به نمایش گذاشتن انتخاب شود. دیواری را انتخاب کنید که نقطه ی کانونی بیشتری داشته باشد یا دیواری که مستقیم روبروی در قرار گرفته است.

 

دیوار سرویس بهداشتی با طرح فلس ماهی

با کاشی های رنگی بازی کنید

دوران اشباع کردن کل فضا با کاشی گذشته است. در طراحی سرویس های بهداشتی مدرن از کاشی های رنگی برای جلب توجه به یک نقطه استفاده می شود. از تغییر طیف رنگی در کاشی ها استفاده کنید یا دیوار پشتی سینک را با کاشی های رنگی چشمگیر کنید.

 

وان رنگی و جسورانه سرویس بهداشتی

وان را متفاوت انتخاب کنید

مطمئنا یک انتخاب مدرن برای اثر گذار بودن وان رنگی است. می توانید از جنس های متنوعی مثل مس و یا چینی رنگ شده انتخاب کنید. اما از انتخاب رنگتان مطمئن شوید تا در طولانی مدت از آن راضی باشید.

 

سرویس بهداشتی مدرن

ونیتی (Vanity)* خود را چشمگیر کنید

برای اضافه کردن رنگ به ونیتی دو گزینه دارید: اضافه کردن رنگ به پایه یا به قسمت بالایی. در نظر داشته باشید که برای ایجاد توازن، رنگ یکی را خنثی انتخاب کنید. رنگی بودن قسمت پایینی اغلب می تواند یک انتخاب کاملا سلیقه ای باشد و ونیتی های بزرگ دارای کابینت و قفسه، گزینه ی بهتری برای این کار هستند. برای پیشخوان، سنگ مرمر رنگی یا گرانیت می تواند بهترین انتخاب باشد.

 

*   ونیتی: ترکیبی از روشویی و کابینت است. عموما به قطعه ای که برای جاسازی روشویی بر روی آن و پوشاندن لوله کشی های اطراف به همراه مقداری کمد به کار می رود ونیتی گفته می شود.

سرویس بهداشتی زرد رنگ

از حوله های رنگی استفاده کنید

چرا وقتی صحبت از اضافه کردن رنگ می شود حوله ها بهترین انتخاب اند؟ زیرا از هر رنگی که تصور کنید موجود است، نسبتا ارزان و در صورت عوض شدن نظرتان به راحتی قابل تعویض هستند.

 

وان مدرن در سرویس بهداشتی

به پوشش کف دقت کنید

یک پادری یا قالیچه می تواند رنگ را به فضا القا کند و همچنین در قسمت هایی که وان یا دوش قرار دارد نقش کاربردی داشته باشد. برای داشتن ظاهری منسجم، رنگی هماهنگ با طیف رنگی موجود در سرویس تان انتخاب کنید.

 

سرویس بهداشتی با ترکیب رنگی خنثی

دکور را فراموش نکنید

یک باور رایج اما اشتباه این است: " از آنجا که سرویس بهداشتی کوچک تر از دیگر فضا ها در منزل است، احتیاجی به نگرانی برای لوازم دکوری نیست". اما خلاف این قضیه حقیقت دارد. استفاده از تعداد کمی وسایل دکوری در جای درست راز القای این حس در فضاست- که همه چیز در جای خود قرار گرفته است. استفاده از شمع، سبد و قفسه های دکوری را نیز در نظر داشته باشید.

 

تابلوی نقاشی در سرویس بهداشتی

یک قطعه هنری چشمگیر به دیوار نصب کنید

یک قطعه ی هنری بر روی دیوار راه حلی آسان برای به نمایش گذاشتن رنگ در سرویس بهداشتی است. در هنگام انتخاب قطعه هنری تان وجود رطوبت در فضای سرویس را در نظر داشته باشید. وسیله ای ضد آب انتخاب کنید یا برای حفاظت از قطعه هنری تان قابی را به آن اضافه کنید.

 

سرویس بهداشتی الهام گرفته از طبیعت به رنگ سبز

طبیعت را به سرویس بهداشتی تان بیاورید

اگر هیچ یک از گزینه های بالا به مذاق شما خوش نیامد، مقداری از طیف طبیعت را با فضایتان ترکیب کنید. چه طبیعی و چه مصنوعی. رنگ های مختلف و یا سبز ساده. تعدادی گیاه می تواند تاثیر بسزایی در اضافه کردن رنگ به سرویس بهداشتی تان داشته باشد

 

ونیتی سرویس بهداشتی با رویه سنگ مرمر

 ترکیب رنگ مشکی و قرمز در سرویس بهداشتی

ارسال دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد سایت شوید