Skip to main content

قبل از طراحی سقف منزلتان حتما این ایده ها را ببینید

قبل از طراحی سقف منزلتان حتما این ایده ها را ببینید

دکوراسیون داخلی برای طراحی سقف می تواند چیزی فراتر از آنچه فکر می کنید باشد. طراحی سقف منزل تان توسط کناف، چوب و مصالح دیگری جز سقفی ساده و سفید باشد.

وقتی به تغییر دکوراسیون منزل فکر می کنیم، ایده ای که برای سقف به نظرمان می رسد سقفی سفید و صاف است. جدای از تمام زحمات و تلاش هایی که برای طراحی و دکوراسیون داخلی منزل می کشیم، ظاهرا سقف تنها گزینه ای است که به آسانی از آن می گذریم. اما در نظر داشته باشید چه در اتاق نشیمن، فضای غذاخوری ، آشپزخانه و یا اتاق خواب طراحی زیبا برای سقف می تواند ظاهری خاص، بی نظیر و منحصر به فرد به اتاق ببخشد که تاثیری فراموش نشدنی در ذهن بیننده به جا بگذارد.

 

طراحی هنرمندانه سقف با لوستری زیبا

 

طراحی شیک سقف با چند مربع

 

سقفی زیبا با طراحی مدرن

 

سقفی زیبا با طراحی خیره کننده

 

طراحی خیره کننده سقف منزل

 

طراحی سقف مناسب برای هر اتاق و خانه بسته به فضای قابل استفاده، دیوارهای اطراف سقف و تم غالب بر اتاق متفاوت است، و شما بی نهایت الگو و رنگ برای انتخاب در اختیار دارید. انواع سقف های کاذب، سقف با تیرهایی از جنس چوب، سقف های گنبدی و تمام سقف های زیبایی که حس منحصر و خاص بودن را به فضای دکوراسیون منزل می بخشند.
در ادامه تعدادی عکس از ایده های زیبا و جذاب طراحی سقف را می بینیم.

 

طراحی سقف گنبدی شکل برای اتاق خواب

 

طراحی داخلی زیبا و سقف نقطه کانونی

 

طراحی سقف با استفاده از چوب

 

استفاده از الوار های چوبی در طراحی سقف

 

نقطه ای درخشان

 

سقف های مدرن چیزی فراتر از یک سقف ساده می توانند باشند. با توجه به تعداد نامحدودی از طرح ها و روش هایی که طراحان و معماران برای بازی با فرم و کاربرد سقف به کار می برند، به راحتی می توانید ایده هایی که برای سقف اتاقتان دارید را به روی طرح ها پیاده کنید. و همینطور می توانید با قرار دادن لامپ های LED در سقف طراحی استادانه و زیبای سقف را به نمایش بگذارید.

 

سقفی زیبا ساخته شده از چوب

 

طراحی سقفی متفاوت با پنکه ای کلاسیک

 

نورپرد ازی و طراحی خلاقانه سقف

 

از سقفی با طراحی مدرن، صیقلی و شیک گرفته تا طراحی کلاسیک، استفاده از لوستر و یا چراغ تزئینی زیبا،طراحی خلاقانه ومناسب می تواند تاثیری فوق العاده بر فضای داخلی هر اتاق بگذارد، که البته نباید استفاده از نورپردازی مناسب را نادیده گرفت.

 

طراحی سقف مدرن

 

استفاده هنرمندانه از چوب در طراحی سقف

 

گچ بری زیبا و کلاسیک در طراحی سقف

 

سقف گنبدی شکل در اتاق خواب

 

بازی با عمق ادراک

 

تغییردادن تصویر بصری یکی از دلایلی است که سقف های طراحی شده با ظاهری زیبا، فریبنده و خاص می توانند ارائه دهند. استفاده از سقف های گنبدی شکل می تواند حس بزرگ تر بودن را به فضای داخلی ببخشد، درحالی که با استفاده از تایل های سقفی می توانید ظاهری مدرن و معاصر به اتاق بدهید.

 

سقف های کاذب می توانند این حس را ایجاد کنند که ارتفاع سقف از اندازه واقعی بلندتر است. استفاده از سقف های کاذب مشبک به وجود آوردن حس بزرگی در فضای داخلی و ظاهری مدرن را امکان پذیر می کند. این نوع سقف برای فضاهایی با ارتفاع بیشتر مناسب تر است و دیدی جدید به محیط می بخشد.

 

طراحی سقف با استفاده از کناف

 

طراحی سقف پنلی

 

طراحی سقف شیک و متفاوت

 

ترکیب شدن با محیط در عین برجسته دیده شدن

 

همان طور که پیش تر گفتیم نمونه های زیادی برای انتخاب سقف وجود دارد اما برای آن دسته از کسانی که ظاهری کلاسیک را برای منزلشان می پسندند سقف های تیرک دار بهترین گزینه است. این تیرک ها وزنی از سازه ساختمان را تحمل نمی کنند اما ظاهری برای تمام زمان ها ایجاد می کنند. یکی از بهترین ویژگی های این نوع سقف این است که با وجود هماهنگی که با تم دکوراسیون داخلی دارند می توانند بیشترین توجه را به خود جلب کنند.

 

استفاده از شیشه های رنگی در طراحی سقف

 

الوار در طراحی سقف شیروانی

 

یک سقف عالی تکمیل کننده باقی ظاهر اتاق است، تصویر بصری جدیدی را ارائه می دهد که در عین حال زیبا و ارگونومیک است.

 

سقف آشپزخانه زیبا و کلاسیک

ارسال دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد سایت شوید