Skip to main content

میز کنسول و آینه مدرن، انتخاب برای امروز

میز کنسول و آینه مدرن، انتخاب برای امروز
معرفی انواع میز کنسول و آئینه و راهنمای خرید

خاصیت کنسول ها ظاهر لوکس آنهاست که در تزئین دکوراسیون منزل نقش بسزایی دارند. در این مقاله راجع به انواع میز کنسول صحبت میکنیم و مدل ها و طرح های اصلی آن را شرح می دهیم. به طور کلی طراحی میز کنسول به صورت میز کنسول مدرن و اسپورت و یا کلاسیک دسته بندی می شوند. و هر کدام جایگاه و استفاده خاص خود را در منزل دارد.

 

به طور کلی کنسول چوبی در دو دسته بندی مدرن و کلاسیک قرار داده می شود. ظاهر کنسول چوبی کلاسیک نقش و نگار بیشتری به نسبت نوع مدرن آن دارد و برای فضاهایی با سبک کلاسیک مناسب تر است. دسته بندی دوم کنسول چوبی مدرن است که ظاهر ساده تری نسبت به نوع کلاسیک دارد، این نوع کنسول مناسب منازل و فضاهایی است که به سبک معماری مدرن ساخته و یا چیدمان شده اند. دکوراسیون داخلی منزل در انتخاب میز کنسول مناسب نقش کلیدی دارد و تا جای امکان باید سعی کنید که مبلمانی هماهنگ با دکور کلی منزلتان انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز شما از یک میز کنسول مدرن بوده و همچنین از کیفیت و زیبایی کافی نیز برخوردار باشد.

 

بهترین مدل کنسول مدرن

 

ویژگی های مختلفی می تواند تعیین کننده انتخاب بهترین کنسول باشد. مهمترین مساله برای تبدیل شدن یک میز کنسول به بهترین نوع آن کیفیت متریال مصرفی و مقدار فضایی است که بر اساس نیازتان در اختیار شما قرار می دهد. نکته مهم دیگر قیمت میز کنسول است، به خاطر داشته باشید که آینه کنسول جدید زیادی در بازار موجود است و گران ترین آنها نمی تواند لزوما بهترین شان باشد. نکته بعدی که بهتر است در نظر بگیرید این است که هرگز با دیدن یک کنسول شیک در فضایی دیگر، بلافاصله اقدام به خرید نکنید. مقدار زیبایی که لوازم دکوراسیون اعم از مبلمان و کنسول ها در چیدمان به نمایش می گذارند بسته به هماهنگی آنها با سبک و رنگ های موجود در محیط اطراف است، پس اگر کنسولی در منزل دیگری زیبا و شیک به نظر آمد دلیل بر این نیست که در منزل دیگری نیز به همان اندازه زیبایی را ارائه دهد. طراحی ظاهری، جنس، رنگ و ... عواملی است که می تواند در انتخاب بهترین مدل کنسول تاثیر گذار باشند.

 

بوفه های مدرن و مدل بوفه ام دی اف

 

برای انتخاب کنسول مناسب می توان از میان انواع کنسول های جدید موجود در بازار انتخاب نمود. آنها در شکل های متنوعی به متقاضیان عرضه می شوند - میز کنسول و آینه، میز کنسول مدرن که به نام کنسول هم شناخته می شود و .... . مدل ها و طرح های متنوع چه از لحاظ شکل ظاهری و چه از نظر متریال و روکش نهایی کار حق انتخاب زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. زیبایی و کارآمدی این نوع کنسول ها به قدری زیاد بوده که می توانند به عنوان نقطه کانونی منزل به زیبایی خودنمایی کنند. میز کنسول پذیرایی علاوه بر زیبایی که در فضای منزل شما ایجاد می کندفضایی به عنوان کمد و کابینت را نیز برای قرار دادن لوازمتان فراهم می کند.

 

مدل های میز کنسول و آینه مدرن معمولا دارای طرح هایی ساده، خلاقانه و با خطوط صاف تمرکز دارند و با این روش می توانند کارایی بهتر و ظاهری متفاوت اما زیبا را به دکوراسیون داخلی منزل شما ارائه دهند. یکی از روش های استفاده هر چه بیشتر از آینه کنسول مدرن انتخاب کنسولی با سطح بالایی بزرگ است. مسلما در فضایی بزرگ تر اختیار بیشتری برای تزئین بوفه کنسول در اختیارمان قرار می گیرد. در کنار لوازم دکوری شیکی که بر روی کنسول چوبی منزل قرار می گیرند، مدل های کابینت دار کنسول ها با فضایی که در اختیارمان قرار می دهند این موضوع را ثابت می کنند که میز کنسول یکی از لوازم جدا نشدنی از منزل های امروزی است که می توانند مشکلات زیادی را حل کنند.

 


مدل بوفه دکوری و تزئین بوفه منزل

 

 

 

آینه کنسول اسپرت

 

اتاق پذیرایی یکی از مهمترین اتاق های منزل است. میهمانان مدت زمان زیادی را در اتاق پذیرایی منزلتان میگذارند پس چیدمان و دکوراسیون داخلی این اتاق یکی از با اهمیت ترین فضاها مخصوصا برای خانم های خانه است. از مهمترین نکاتی که برای دکوراسیون اتاق پذیرایی تان باید در نظر داشته باشید استفاده از فضاها به بهترین شکل ممکن است، از آنجا که اتاق پذیرایی نشان دهنده دکور کلی منزل است طراحی زیبا و با سلیقه آن می تواند نشان دهنده سلیقه و نظم افراد منزل نیز باشد.

 

آینه کنسول مدرن چوبی و مدل بوفه فانتزی

 

از وسایلی که در خانه های ایرانی به چشم می آیند می توان از آینه کنسول نام برد. برای برخی از اشخاص مدل و اندازه آن از اهمیت خاصی بر خوردار نیست تنها اینکه می توانند فضایی برای قرار دادن لوازم دکوری و یا غیر دکوری را در آنها جای دهند و زیبایی معقولی را نیز در فضا به نمایش بگذارد ویژگی کافی برای انتخاب آینه کنسول است. اما طبیعی است که در انتخاب آینه کنسول تان بهتر است به سبک، اندازه و مدل طراحی آن آن نیز دقت کنید و نمونه ای را انتخاب کنید که با دکوراسیون داخلی منزل و لوازم اطراف آن هماهنگی لازم و کافی را داشته باشد.

 

اگر سبک انتخابی شما برای چیدمان منزل تان مدرن است، می توانید برای اتاق پذیرایی از آینه کنسول اسپرت استفاده کنید، این سبک مناسب ترین انتخاب برای دکوراسیون داخلی منزل شماست.  این سبک طراحی به راحتی خود را با انواع چیدمان های مدرن هماهنگ می کند اما اگر سبک چیدمان و لوازم شما بیشتر رنگ و بوی چیدمان های کلاسیک را دارد می توانید برای انتخاب آینه کنسول منزل خود به سراغ مدل های منبت کاری و کار شده بروید.

 

فروش آینه و کنسول مدرن

 

همان طور که می دانید سبک چیدمان مدرن از آن جهت طرفداران زیادی پیدا کرد که متراژ خانه های امروزی روز به روز کوچکتر شد و قرار گیری لوازم و مبلمان های کلاسیک -از آن جهت که ابعاد بزرگتری به نسبت نمونه های مدرن خود داشتند- در این متراژ ها مشکلات عدیده ای را برای نوعروسان به وجود آورد. آینه کنسول های اسپرت با ارائه دادن فضای بیشتر در کنار زیبایی شان توانستند به سرعت جای خود را در منازل کوچک باز کنند و همچنین از طرفی دیگر همراهی آینه ها با کنسول های اسپرت توانست کمک زیادی به بزرگ تر جلوه دادن فضای کوچک اتاق پذیرایی باشد. آینه ها از جمله لوازمی هستند که می توانند فضای شما را بزرگ تر جلوه دهند، با تکثیر تصویر دکوراسیون در آینه می توانید فضا را از آنچه که هست بزرگتر جلوه دهید. آینه ها همانند پنجره عمل می کنند، اگر آنها را روبروی پنجره ها و یا در ورودی منازل بر روی کنسول قرار دهید با بازتاب نور و فضای روبری خود این توهم را در ذهن بیننده ایجاد می کنند که فضا از آنچه که می بینند بزرگتر است، و به همین دلیل آینه ها به عضو جدا نشدنی کنسول های اسپرت برای فضاهای کوچک تبدیل شدند.

 

 

 

مدل میز کنسول اسپرت با چوب

 

با کمی سلیقه و رعایت اصول چیدمان، آینه کنسول های ساده چوبی می توانند با سادگی ظاهری خود، زیبایی بسیاری را به منزل شما ببخشند. پیشنهاد ما استفاده از آینه کنسول چوبی در کنار مبلمان و سایر لوازمی است که از متریال چوب در آنها استفاده شده، این انتخاب باعث می شود تا یکدستی که در فضا ایجاد کرده اید نوازشگر چشمان بیننده باشد. القای حس آرامش و دنج بودن فضا یکی از فواید استفاده از چوب در دکوراسیون منزل است، در کل عناصر طبیعی و نمادهای طبیعت همگی این حس را در فضای به کار رفته منتشر می کنند; به همین علت توصیه می شود تا در دنیای ماشینی امروزی تا حد امکان حس آرامش و گرما و صمیمیت را با استفاده از کنسول های چوبی و عناصر طبیعی به منزل تان وارد کنید.

پرسش های متداول درباره میز کنسول و آینه مدرن، انتخاب برای امروز

میز کنسول ترکیه بهتر است یا ایرانی؟

اغلب میز کنسول های موجود در بازار کشور ساخت و تولید داخل بوده و خوشبخانه هنر دست صنعتگران ایرانی دست کمی از سایر کشورها نداشته و بلکه با کیفیت بهتری نیز تولید می شود. بنابراین گول صحبت های فروشنده را نخورید.

برای میز کنسول چقدر هزینه کنیم؟

معمولا بسته به جنس و کیفیت مواد مصرفی قیمت میز کنسول می تواند خیلی متغییر باشد

ارسال دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد سایت شوید